Zaślepka w zderzaku na hak wkręcany - przód VW Crafter

Dostępność: 10
Cena: 76,19 zł 76.19
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Volkswagen AG
Kod produktu:

2E0853293

Opis

Zaślepka w zderzaku przednim na hak wkręcany.

Zastosowanie:

Crafter od 2006-2015

 

 

Zaślepka w zderzaku na hak wkręcany to element, który może być stosowany w samochodach dostawczych, takich jak Volkswagen Crafter, aby zamaskować miejsce montażu haka holowniczego, gdy hak nie jest w użyciu. Wkładka taka pomaga w estetycznym ukryciu haka holowniczego, zabezpiecza przed zabrudzeniem i korozją oraz zapobiega uszkodzeniom zderzaka w przypadku ewentualnego kontaktu z przeszkodami.

Aby zamontować zaślepkę w zderzaku na hak wkręcany przód w samochodzie Volkswagen Crafter, zazwyczaj należy wykonać następujące kroki:

  1. Upewnij się, że samochód jest zaparkowany na płaskiej powierzchni i wyłącz silnik.

  2. Przejdź pod przednią część samochodu, gdzie znajduje się hak holowniczy.

  3. Odszukaj miejsce montażu haka holowniczego na zderzaku przednim. To miejsce będzie miało otwór na hak, który trzeba zasłonić.

  4. Zaślepka zwykle posiada wkładkę w kształcie trójkąta lub innego odpowiedniego kształtu, który pasuje do otworu na haku holowniczym.

  5. Włóż zaślepkę do otworu na haku i dokręć ją lub przytwierdź według instrukcji dostarczonych w zestawie.

  6. Upewnij się, że zaślepka jest pewnie zamocowana i nie ma luzów.

  7. Po zamontowaniu zaślepki, sprawdź, czy jest ona równo dopasowana i czy zderzak jest teraz estetycznie zasłonięty.

  8. Przesuń się pod samochód, aby upewnić się, że wszystkie elementy są bezpiecznie zamocowane i że hak holowniczy nie jest uszkodzony.

  9. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do montażu, skonsultuj się z mechanikiem lub warsztatem samochodowym, aby uzyskać profesjonalną pomoc.

Pamiętaj, że montaż zaślepki w zderzaku na hak wkręcany może się różnić w zależności od modelu samochodu i dostarczonego zestawu, dlatego zawsze warto sprawdzić instrukcje producenta lub skonsultować się z profesjonalistą, jeśli masz wątpliwości co do procedury montażu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl